Cart Content:

0 items - 0,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Panele z mchu chrobotka na ścianę

Czym konkretnie ozdabiane są panele? Na ścianach mogą zagościć różne odmiany mchu, np. mech leśny, mech poduszkowy, mech trawiasty, mech chrobotka. Bardzo popularnym materiałem są panele z mchu chrobotka – rodzaj porostu o gąbczastej strukturze, rosnący na terenie Skandynawii. W zależności od tego, jaką odmianę mchu zastosujemy, uzyskamy inny efekt wizualny. Mech tworzy na ścianie efektowne wybrzuszenia. Mamy wspaniałą wiadomość dla wiecznie zajętych i zapominalskich. Ściana z mchu nie potrzebuje żadnej pielęgnacji! Pozwala zapomnieć o przycinaniu, oraz innych uciążliwych zabiegach. Jedyne, o czym musimy pamiętać to panele z mchu na ścianę trzeba się zatroszczyć, to odpowiednia wilgotność powietrza – ok. 40-60 procent.

W normalnych warunkach pokojowych wilgotność utrzymuje się właśnie na takim poziomie. Zalet zielonej ściany jest całe mnóstwo. Przede wszystkim wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie domowników. Widok zielonej ściany działa uspokajająco i zwyczajnie poprawie humor. Bo czy można być nieszczęśliwym, gdy ma się w domu swój własny kawałek lasu? Mech czyli panel z mchu na ścianę to produkt całkowicie bezpieczny i przyjazny, również dla alergików. Nie przyciąga kurzu ani różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jest pozbawiony szkodliwych substancji i chemikaliów. Ten fakt docenią w szczególności rodzice małych dzieci, a także właściciele niesfornych psów i kotów .Sklep internetowy na w ofercie panele z mchu na ścianę . Ozdoba w każdym domu, perfekcyjnie wygląda na ścianie ładnie komponuje się dekoracją całego pomieszczenia . Panele z mchu chrobotka będzie dopełnieniem dekoracji. Spełnieniem lekkości oraz naturalności natury w której się otaczamy. Nie każdy może sobie pozwolić na zrobienie takiego panelu z mchu na ścianę od tego jesteśmy my aby zapewnić wam spełnienie, wysokiej jakości zrobionego panelu.

Panele ogrodowe z mchu chrobotka

Panel z mchu chrobotka wygląda po prostu bajkowo! Wprowadza radość i energię do sterylnie urządzonych wnętrz. Dogaduje się z każdym stylem i materiałem. Pasuje do kuchni, łazienki, salonu i korytarza. Na dodatek dostarcza wielozmysłowej przyjemności – jest miły w dotyku i delikatnie pachnie lasem. Każda z osób dostrzega zalety i piękno zielonych ścian. Pojawiają się w domach, mieszkaniach, biurach, recepcjach i restauracjach. Mech może zdobić całą ścianę albo tylko jej niewielki fragment. Pozwala na stworzenie dowolnej dekoracji. Bez problemu wykonamy z niego logo, napis albo obraz – w wersji płaskiej bądź trójwymiarowej. I jak ważna wiadomość dla każdego, panele ogrodowe z mchu chrobotka pozwala na stworzenie dowolnej dekoracji. Bez problemu wykonamy z niego logo, napis albo obraz – w wersji płaskiej bądź trójwymiarowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz stroną zapewniamy wysokiej jakości produkty.